Obchod
Filip Slezák
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Brezno
- Od roku
- 2023
- IČO
- 55 758 291
Filip Slezák
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 977 01 Brezno
- Na trhu od
- 18. septembra 2023
- IČO
- 55 758 291
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 3
- roky na trhu
- 2023
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Filip Slezák
Filip Slezák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Brezno. Podniká od 18. septembra 2023.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb… a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Filip Slezák
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 758 291
- Dátum vzniku
- 18. septembra 2023
- Miesto podnikania
- 977 01 Brezno
- Živnostenský register
- Okresný úrad Brezno, vložka č. 630-21162
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Filip Slezák zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
-
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
-
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Filip Slezák?
Miesto podnikania je v obci 977 01 Brezno.
Čím sa Filip Slezák zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Filip Slezák?
IČO je 55 758 291.
Odkedy podniká Filip Slezák?
Podnikanie začalo 18. septembra 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.